Skärmklipp.PNG

Kontakta NFO Drives!

Försäljning

Johan Braun, VD/Försäljningschef

Dir tel: +46 765-270 338

johan.braun@nfodrives.se

Försäljning DACH

Jörg Herrenbrück, Försäljningschef 

Dir tel: +49 2158 4010 127

joerg.herrenbrueck@nfodrives.se

www.nfodrives.de

Order

Skicka din order till
order@nfodrives.se

Ekonomi

Johan Wennermark, Ekonomiansvarig
Dir tel: +46 765-270 337
johan.wennermark@nfodrives.se

FoU

Anders Hjelm, FoU chef
Dir tel: +46 765-270 334
anders.hjelm@nfodrives.se

NFO DRIVES AB Integritetspolicy

Teknisk support / Försäljning

Michael Daly, Teknisk support / Order
Dir tel: +46 765-270 333
michael.daly@nfodrives.se

Kevin Hansson, Teknisk support

Dir tel: +46 765-270 336

kevin.hansson@nfodrives.se

Vid akuta ärenden ber vi att du ringer försäljning, alternativt skickar e post.

Adresser

NFO Drives AB (publ)
Tubba Torg 5
SE-374 32 KARLSHAMN

Tel  +46 454 – 370 29

Allmän
E-postadress: info@nfodrives.se
Besöks- o leveransadress
Tubba Torg 5
374 32 Karlshamn 

KONTORSTID

Kl 08.00 - 17.00 Måndag till Torsdag.

Kl 08.00 - 16.00 Fredagar